Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 23 2022 02:35

Jepet me QERA ndertese 2 kate per biznes

EUR

/ muaj
Publikuar: Maj 23 02:35
Shikime: 225
Ne Tirane ne Laknas jepet me QERA ndertese 2 kate me siperfaqe 1.000 m2. Ndertesa perbehet nga kati i pare me siperfaqe 600 m2 dhe kati i dyte me siperfaqe 400 m2. ndertesa eshte e pershtateshme per kompleks sherbimesh bar, restorant, pizzeri, fabrike prodhimi, fasoneri etj.
Cmimi 2.000 euro/muaj
Per cdo informacion kontaktoni ne
Cel. 0684109062
E-mail. onlineprona@gmail.com
Përshkrimi i linkut
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione