Publikuar: Jan 17 2022 07:08

Jepet me Qera Ambjent Biznesi,prane Casa Italia.

EUR

/ muaj
Publikuar: Jan 17 07:08
Shikime: 26

Ambjent per qera prane casa italia
Kati 1 banim
Sistem kondicionimi dhe aspirimi
Ambienti eshte i pershtatshem per zyra
Per call center
Fasoneri etj
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione