Publikuar: Gush 19 2022 11:59

JEPET AMBIENT BIZNESI ME QERA NE AUTOSTRADEN TR-DR 1200 M2

EUR

/ muaj
Publikuar: Gush 19 11:59
Shikime: 81
JEPET AMBIENT ME QERA
~ 700 M2 HAPSIRE E BRENDSHME
~ 500 M2 HAPSIRE JASHT PER PARKIM
~ PERDORET PER SERVIS DHE VEPRIMTARI TE TJERA BIZNESI
~ KA AMBIENT QE PERDORET PER KATER URA PLUS DHE VEN PER FURRE PER LYETJE MAKINE
~ KATI I PARE I NJE VILE 3 KATESHE
~ PERBALL CITY PARK
~ CMIMI 1600 €
KONTAKTONI 0677146167
E100
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione