Publikuar: Nën 03 2022 10:49

JAPIM ME QIRA KAPANON PRANE ISH KOMBINATIT METALURGJIK.

Publikuar: Nën 03 10:49
Shikime: 72
Ne fshatin Bradashesh , prane ish kombinatit metalurgjik ne Elbasan japim me qira kapanon me siperfaqe 2000 m2 dhe 4000 m2 siperfaqe e gjelber. Kapanoni eshte i investuar, ka linje tensioni dhe kabine elektrike individuale. Eshte i shtruar me kuarc dhe ka lartesi 5 - 7.5 metra. Dy dyer te medha nga ku mund te hyjne kamione. Kapanoni ndodhet 20 minuta larg qendres tregetare TEG dhe fare prane linjes se autobuzit.
Per me teper informacion na kontaktoni.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
72
0697345449

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione