Publikuar: Maj 27 2022 10:11

JEPET ME QIRA KAPANON NE SPITALLE!

EUR

/ muaj
Publikuar: Maj 27 10:11
Shikime: 115
Kapanoni ndodhet ne nje nga zonat industriale e cila oforon facilitete punetorie por edhe transporti pasi ka akses me autostraden shteterore si edhe ndodhet shume prane portit te Durresit ne nje distance prej 3km. Ka nje lartesi prej 10.8 metrash ne kulm e mbyllur me panel sandwich. Dyshemeja e kapanonit eshte industriale dhe shume e pershtatshme si per instalimin e makinerive te renda ashtu dhe per levizjen mjeteve te tonazhit te rende. Prona disponon dokumentcion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione