Jepet me qera Kapanon

Njoftimi i kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensi Imobiliare Anvi&Co Real Estate 08 Nën 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

1 200 EUR / muaj

Adresa: prane mbikalimit te Fllakes,
Sipërfaqe: 600 m2
Komuna: Durrës
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Jepet me qera Kapanon
Me siperfaqe totale 600m2, e cila eshte e ndare ne 550m2 ambjente pune dhe 50m2 zyre.
Prona ndodhet prane mbikalimit te Fllakes,
Cmimi: 1.200 euro/muaji
Tel: 0697698400
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim