Publikuar: Qer 25 2022 08:59

TIRANE..OKAZION,SHITET QERA,OSE NDERRIM

EUR

EUR
Publikuar: Qer 25 08:59
Shikime: 671
DYQAN PREJ 35 M2 ME SHKALLE ZBRITESE NE RRUGEN BOGDANET TIRANE,PERBALLE SHKOLLES AVNI RUSTEMI, ESHTE NJE RRUGE SHUME E POPULLUAR NGAQE LIDHE RRUGEN E DURRESIT ME RRUGEN E KAVAJES,SHIKOJENI NE HARTE SE KU NDODHET. DYQANI ESHTE NE SHITJE OSE QERA,PO DHE MUND TE NDERROHET ME APARTAMENT NE TIRANE . PER SHITJE OSE QERA KONTAKTONI NE NUMRIN ME SIPER, NDERSA ME NDERRIM KONTAKTONI NE WHATSAPP NE KETE NUMER, 00393204610465
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione