Publikuar: Jan 23 2018 07:46

Shitet objekti dhe aktiviteti

EUR

Publikuar: Jan 23 07:46
Shikime: 164
Shitet objekti dhe aktiviteti 4 bilardo dhe 6 playstation.Ambjenti ndodhet ne kat te 2.Objekti eshte me hipoteke te rregullt.
Cmimi i arsyeshem.I diskutueshem
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione