Shitet dyqani

Shitet nga: Noel 19 Nën 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Sipërfaqe
Komuna
Vlorë
Shitet dyqani ne Vlore te lagja 28 nentori . Dyqani ndodhet midis dy shkollave asaj te muzikes dhe musa cakerri . Dyqani eshte ne gjendje pune . Per kontakte telefononi ne : 0694878580 dhe 0693771135
Leaflet
Në fillim