Dyqan 60 m2 ne qender te Yzberishtit

55 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Dilan Real Estate 28 Maj 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Ne qender te Yzberishtit , perball karburant Alpet , shitet dyqan me siperfaqe 60 m2 i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Dyqani eshte i ndare ne dy pjes te cilat mund ti shfrytezoni bashk ose te ndara . Me hipoteke . Mund te jepet dhe me qera afatgjate. Cmimi 55000 euro i diskutueshem . Per informacione te metejshme kontaktoni Dilan Agjensi ne nr e tel : 0694537777. Email : Contact@dilan.al. Ose na vizitoni ne faqen tone te webit :www.dilan.al . Adresa : Rruga " Myslym Shyri" , 100 m pa dal tek kryqezimi i Taiwanit, ne katin e 2 buze rruge.
Dilan Real Estate
0694537777
Leaflet
Në fillim