Biznes ne Tirane

0 LEK

Shitet nga: gejsi 23 Mar 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
shtitet biznesi. lokal ne gjendje pune shitet si biznes per arsyje emigrimi, lokali ndhodhet pran shkolles Petronini mbrapa lokal coloseo 2 rruga qe te con per tek liqeni. lokali esht 105 m brenda dhe 90 m verand dhe qeraja esht 300 euro ne muaj me kontrat 5 vjecare me te drejt shtyerje. SHITET PER SHUM PAK DIT DHE ME NJE CMIM GOXHA TE ARSYESHEM
Leaflet
Në fillim