Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 12 2022 04:43

TEK ISH-SHQIPONJA 2 AMBIENTE KOMERCIALE PER SHITJE!c

EUR

Publikuar: Gush 12 04:43
Shikime: 170
TEK ISH-SHQIPONJA 2 AMBIENTE KOMERCIALE PER SHITJE!
ID: Billion1253

Tek Ish-Shqiponja 2 ambiente komerciale ne shitje , ne nje vendodhje shume te mire, prane nje rrjeti te mirefillte institucionesh arsimore, mjeksore, shendetesore dhe tregtare. Afer arterieve te komunikimit dhe ne nje nga pikat me te rendesishme hyrese dhe dalese te kryeqytetit per nje zone investimi cilesor per zhvillim te aktivitete te ndryshme te biznesit. Objekti ku ndodhen ambientet ofron cilesi te mire ndertimi si dhe nje fasade te hapur xhami . Ambienti ka nje siperfaqe 80.2 m2 ne total , perkatesisht 37.9 m2 dhe 42.3 m2 secili. Jane te organizuar nga nje hapesire open space dhe nje tualet .Ambientet jane ngjitur me njeri tjetrin dhe mund te bashkohen ne nje te vetem. Ndodhen ne katin 0 te nje pallati te ri dhe te mirembajtur . Ambientet mund te perdoren per zyra, klinike, dyqane, parukeri, estetike . Dispononojne dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

https://billionrealty.al/property/3797/tek-ish-shqiponja-2-ambiente-komerciale-per-shitje-billion1253.html
Përshkrimi i linkut

BILLION G&G GROUP

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Ukraina e Lirë, prapa Kullave Binjake Tregoje në hartë

0692033500

https://billionrealty.al/

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione