Super Ambjent Biznesi + Klering

Shitet nga: Ambjent biznesi Dje 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Porta e Kalase Elbasan
Sipërfaqe: 180 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika

Shitet per arsye largimi nga qyteti i Elbasanit, ne qendrer, ne pozicion te shkelqyer tek Porta e Kalase ish Orfeo Club. Vend strategjik dhe rast i paperseritshem. Ndoshta nga me domethenesit dhe me te bukurit e ketij qyteti.
Ambjenti ka goxha investim brenda dhe jashte.
180 metra katrore. Me 2 hyrje. Brenda eshte i shtruar me pllaka italiane ndersa jashte i veshur me mermer dhe gur. Ne harmoni te plote me kalane qe sapo ka perfunduar se rikostruktuari.
Kondicionim + aspirim.
Tavan te varur gips me ndricim Led. 2 tuale te perfunduara. Ka tunel per humbjen e zhurmes ne rast se perdoret per lokal muzike. Instalime elektrike (3 fazore) dhe hidraulike teper cilesore. Linje korenti personale nga kabina deri ne objekt.
Tek sheshi perpara objektit eshte stacioni i autobuzave per turistet te cilet vizitojne kalane cdo dite. Gjithashtu aty organizohet cdo feste apo event per kete qytet.
Ambjent ideal per:
RESTORANT
BAR
PUB
DYQAN SUVENIRESH
SPA
KLINIKE
NIGHT & STRIP CLUB
ELEKTROSHTEPIAKE
Pra ju duhet shume pak investim per ta kthyer ne biznesin qe ju deshironi. Ambjenti eshte gjysem bodrumi.Mundesi nderrimi...
MAKINE , APARTAMENT ne Tr ose El
ME CMIME REALE.... plus diferencen nga ana juaj
Mundesi bashkepunimi per ndonje projekt serioz.
Dokumentacion i rregullt.
Cmimi super okazion vetem 1200 euro metri katrore.
Me nderrim ka cmim tjeter...
Me kesh cmimi diskutueshem...
Ju lutem telefonata serioze.
Adresa Porta e Kalase Elbasan.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim