Publikuar: Gush 01 2022 09:49

Shitet Salle Gaming Center 15 pc + 4 playstation

Publikuar: Gush 01 09:49
Shikime: 561
Shitet Salle Gaming Center e kompletuar .
Salla ka 15 pc + 1 pc qendror dhe 4 playstation 4
opsionale mund te shtoni 1 pc dhe 1 playstation
Parametrat e kompjuterit jan 16 gb ram ddr3 Core i7 3770 3.90ghz karta grafike 4gb rx560 msi dhe 3gb gtx1060
128 ssd 500gb hardisk mousi dhe kufjet jan pothuajse te reja profesionale logitech dhe bloody .
Ka kondicioner inverter Hyundai 18 , frigorifer dhe gjithcka qe i duhet nje salle .
Ka nje xhiro mesatare te mire .
Shitet biznesi
Dyqani eshte 38 m2 kati i pare 23 m2 kati i dyte
Qeraja e dyqanit e kenaqshme per 1 vite
Cmimi i biznesit ose i te gjitha pajisjeve i diskutueshem
Nuk i shes te ndara i shes te gjitha bashke , vetem telefonata serioze.
Nr 0672420111
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione