Shitet Lokali

124 999 EUR

Shitet nga: Ermal 03 Pri 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet lokali me te gjitha dokumentacionet e rregullta.Ndodhet 50m larg rruges kryesore dmth perball spitalit Amerikan1 Laprak tek kompleksi i 6 katsheve.Sip neto 82m2 dhe sip perpara ne shfrytezim te biznesit 75m2.
Aktualisht me qeraxhi me kontrat. Qeraja e kenaqshme.
Shitet 124999 euro. Mundesi nderrimi me shtepi + diference. Nr telefonit 0676094707.. flm
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione