Publikuar: Qer 30 2022 09:21

Shitet lokal super ambient 384 meter katror

EUR

Publikuar: Qer 30 09:21
Shikime: 525
Shitet lokal 384 meter katror fresk 200 meter nga bunk art buz rruge kryesore rruga esht pedonale mund perdorer edhe resorant lokali ka nje planimetri shum te bukur ka 100 meter verand nga pedonalia 189 meter esht lokali dhe 100 meter katror verande nga kompleksi me hipotek verandat jan me hipotek cmimi i perfundiar dhe imobiluar 1700 euro metri verandat jan me gjys te cmimit
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione