Publikuar: Korr 01 2022 04:25

SHITET HOTEL + BEACH BAR NË GOLEM ,DURRËS.

EUR

Publikuar: Korr 01 04:25
Shikime: 52
SHITET HOTEL + BEACH BAR NË GOLEM ,DURRËS.

Hoteli ka një sipërfaqe prej 278m2 dhe ka një pozicionim të favorshëm me një pamje fantastike të detit.

Prona përfshin edhe restorant , beach bar dhe hapsirë për plazh.

Hoteli posedon dokumenta të rregullta pronësie.
Çmimi i pronës për shitje është 5900000 euro total i dikutueshëm.

Për më shumë informacione ose vizitë në pronë na kontaktoni: +355696091356
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
52

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione