Published: Korr 14 2018 01:33

Shitet Dyqan ushqimor

EUR

Published: Korr 14 01:33
Views: 2
Shitet dyqan ushqimor te pallatet e reja ne Yzberisht pran karburant Alpet ,ne gjendje pune prej 10 vjetesh dhe me nje klientel te rregullt.Siperfaqja 60 m2.Cmimi 70.000 euro i kompletuar me te gjitha pajisjet e novojshme.Shitet per arsye emigrimi
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
2
0692543548

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information