Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 19 2022 10:20

SHITET DYQAN TEK RRUGA BARDHYL NE BUZE TE RRUGES

EUR

Publikuar: Maj 19 10:20
Shikime: 9
Shitet dyqan (ambjent biznesi) ne buze te rruges Bardhyl me nje siperfaqe 39m2. Amjenti aktualisht eshte me qera me 70,000 lek ne muaj. Ky ambjent mund te perdoret per cdo lloj biznesi. Ky eshte nje investim qe ja vlen. Nxitoni.,
SHITE VETEM PER 140,000 EURO.
Përshkrimi i linkut

Merlin Imobiliare

Merlin Imobiliare ofron shitblerje te pronave, banesa me qira, per kliente dhe biznese, vleresim prone, arkitekt, studim tregu, etj.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Merlin Imobiliare ofron shitblerje te pronave, banesa me qira, per kliente dhe biznese, vleresim prone, arkitekt, studim tregu, etj.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione