Shitet dyqan tek Komuna e Parisit 1530€ m2

0 EUR

Shitet nga: Kristi 28 Pri 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shitet dyqan ne Tirane Rr. Komuna e Parisit ( Medar Shtylla)
,brenda bllokut Alban Tirana. Ndodhet ne katin e pare dhe ka 3 shkalle. Siperfaqja qe shitet 44 m2 cmimi 1530 € m2 Ka ambjent gratis te shfrytezueshem 18m2
Leaflet
Në fillim