Publikuar: Qer 25 2022 11:44

Shitet Dyqan te Rr Dibres Farmaci

EUR

Publikuar: Qer 25 11:44
Shikime: 938
Shitet Ambjent Biznesi Njesi, me sip,77m buze trotuari, aktualisht eshte me qera Farmaci, qiraxhinjt ka prej 7 vitesh. Ambjenti eshte i ndare ne forme dublexi, ku 44m eshte pjesa e Farmacis, dhe 33m eshte pjesa lart qe e shfrytezon farmacia. Eshte nje mundesi shume e mire investimi, pasi zona ka shume levizje, ka spitale, shkolla, st, autobuzit.
Eshte e pajisur me certifikate pronesie.
Per me shume kontaktoni.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione