Shitet dyqan te Bulevardi Bajram Curri

350 000 EUR

Shitet nga: AL-AL 06 Dhj 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet dyqan me siperfaqe 50 m2 te Bulevardi Bajram Curri,perball ish-ekspozites.Dyqani eshte me hipoteke si njesi tregtare dhe ndodhet buze rruge.Dyqani shitet 350 mije euro.
Leaflet
Në fillim