Shitet Dyqan ne Myslym Shyr

550 000 EUR

Shitet nga: eraldo 09 Dhj 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet Objekt Biznesi / Dyqan
Vendodhja: "Myslym Shyri"
Çmimi: 550.000 Euro
Sipërfaqja: 104m2

Shitet Objekte biznesi në rrugën Myslym Shyri . Aktualisht është i dhënë me qira . Sipërfaqja është 104m2 në hipotek . Objekti ka një fasadë xhami afërsisht 10 m dhe mund të ndahet në dy hapësira secila me fasadë të bollshme . Është një mundësi shumë e mirë investimi .
Për më shumë informacion më kontaktoni +355 67 20 360 22
Leaflet
Në fillim