Shitet dyqan ne kinostudio,Tirane

135 000 EUR

Shitet nga: AL-AL Sot 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Adresa
Kinostudio,Tirane
Sipërfaqe
80 m2
Komuna
Tiranë
Hapësirat
Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqan me siperfaqe 80 m2 ne kinostudio.Dyqani ndodhet buze rruges kryesore dhe ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues.Dyqani eshte i rregulluar dhe mund te sherbej per mini-market,bar-kafe,zgare,farmaci,furre buke apo cdo lloj tjeter aktiviteti.Dyqani ka ne pjesen ballore edhe 40 m2 siperfaqe te shfrytezueshme me leje nga bashkia.Dyqani eshte me hipoteke dhe shitet me cmim 135000 euro.Cmimi eshte i padiskutueshem!Tel 00355682812116.
Leaflet
Në fillim