Shitet Dyqan Në Rr "Komuna e Parisit"

Shitet nga: kay 19 Tet 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

42 000 EUR

Sipërfaqe: 31 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqan, 31m2, ne rrugen "Komuna e Parisit", 5 min distance nga blloku dhe kryqezimi i 'komunes'. Dyqani pozicionohet ne katin -70% te nje ndertimi ekzistues ne nje rruge mjaft te frekuentuar.Per me teper informacion, jeni te ftuar te kontaktoni!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim