Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 29 2022 10:06

Shitet Dyqan , Kompleksi Halili, Selvia

EUR

Publikuar: Qer 29 10:06
Shikime: 130

Pozicion strategjik
Buze rruges rryesore te Rruges se Dibres
Vendndodhja eshte perfekte pasi eshte nje nga rruget me trafik te larte kembesoresh ne Tirane

Siperfaqe neto: 76.2 m2

- Dyqani/Ambienti eshte ideal per lokal, banke, klinike, showroom
Eshte e gjitha me fasade xhami
- Lartesi: 3.9 m
- Gjeresi e Fasades: 6.9 m
- Siperfaqja e trotuarit qe mund te shfrytezohet per lokal eshte rreth 18 m2
Me Hipoteke

Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni!

069 78 41 297
069 4444 047
Përshkrimi i linkut

Genti Sholla

Prona juaj prioriteti yne!
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione