Shitet Dyqan Aktualisht me Qera

Shitet nga: Agjensi Imobiliare "SARAJ" 17 Nën 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

135 000 EUR

Adresa: Farmacia 10,Rr Dibres
Sipërfaqe: 25 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Ambjent Biznesi 25m buze rruge kryesore dhe me fasade xhami,aktualisht eshte me Qera.
Eshte e pershtashme per cfare dolloj biznesi,zyra avokatie,farmacie,telefonash.Aktualisht qeraxhiut i ka ngelur dhe 2 vjet qera ne kontrate.
Eshte e pajisur me certifikate pronesie.
Per me shume kontaktoni.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim