Shitet dyqan 75000 Euro tek Kompleksi Magnet

75 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Kontakt Shpk Sot 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Adresa
Kompleksi Magnet
Sipërfaqe
69 m2
Komuna
Tiranë
Hapësirat
Dyqane dhe Trafika
Shitet njesi sherbimi tek Kompleksi Magnet
Njësi: Njësi Shërbimi Objekti: Aries Kati: 1 Sip: 69.1m 2
Kontakt Shpk
355697237900
Leaflet
Në fillim