Publikuar: Shk 09 2017 02:18

SHITET Biznesi ne Tirane

EUR

EUR
Publikuar: Shk 09 02:18
Shikime: 5
OKAZION- SHITET BIZNESI
Bar Kafe, stili modern, mobile druri.
Lokali ndodhet ne rrugen kryesore dhe pjesa e jashtme eshte e mbuluar.

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
5
0684759220

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione