Shitet biznesi Butik rrobash

1 EUR

5 000 EUR

Shitet nga: Butik 06 Tet 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Shitet biznesi dyqan butik rrobash, pune e ngritur me klientele te rregullt dhe mall te zgjedhur cilesor
Xhiro ditore e mire shitet per arsye menaxhimi,,,
Cmimi i diskutueshem vendoset me vleresim te mallit gjendje dhe paisjeve

Leaflet
Në fillim