shitet bar kafe

175 000 EUR

Shitet nga: biznes 03 Pri 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
SHITET BAR KAFE ME SIPERFAQE TE BRENDSHME RRETH 130 METRA KOTROR DHE VERANDA TE JASHTME ME SIP 70 METRA
TOTALISHT I INVESTUAR NE GJENDJE PUNE CMIMI
175000 EURO
Leaflet
Në fillim