Shitet Bar-kafe te Rruga Haxhi Daliu,

120 000 EUR

Shitet nga: 3AAAGJ 11 Gush 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shitet bar-kafe me siperfaqe 65 m2 te rruga Haxhi Daliu,prane shkolles Hasan Vogli perbgalle Harry Fulltz, brenda Unazes.Ambjenti eshte me hipoteke dhe ndodhet ne katin e pare te nje pallati.Ambjenti eshte i rregulluar dhe i gatshem per pune.Ambjenti shitet per arsye familjare.Ambjenti shitet 120000 euro.
Leaflet
Në fillim