Shitet Bar-Kafe,PRANE ISH-EKSPOZITES SHQIPERIA SOT

220 000 EUR

Shitet nga: 3AAAGJ 11 Gush 06:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet Bar-Kafe,prane ish-ekspozites Shqiperia Sot,ne zonen e Myslym Shyrit.Ambjenti ka siperfaqe 70 m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues.Ambjenti eshte me hipoteke dhe eshte ne pune aktualisht si Bar-Kafe.Ambjenti shitet 220000 euro.Mund te behet edhe nderrim me apartament ne ndonje zone te pershtatshme te Tiranes,dhe pjesa tjeter cash.Ambjenti eshte kerkuar me qera dhe mund te jepet nga 800 deri ne 1000 euro ne muaj.
Leaflet
Në fillim