Shitet Bar Kafe ne Yzberisht

Shitet nga: Agjensi Imobiliare "SARAJ" 16 Nën 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 000 EUR

Adresa: Yzberisht
Sipërfaqe: 122 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Zona/Rruga : Yzberisht 3 Deshmoret

Shitet Ambjent Biznesi Bar Kafe ne Yzberisht,buze rruge me sip,122m te brendshme dhe 50m verande e jashtme, aktualisht eshte me qera prej 8 vitesh nga i njejti qeraxhi dhe me nje xhiro shume te kenaqshme.
Eshte e pajisur me certifikate pronesie.
Cmimi eshte i diskutushem.
Per me shume kontaktoni.
Na ndiqni ne Facebook dhe Instagram Agjensi Imobiliare SARAJ
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim