Shitet ambjent

90 000 EUR

Shitet nga: Pranveraa Sot 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Komuna
Tiranë
Hapësirat
Dyqane dhe Trafika
Shitet ambjent te Shkolla e Bashkuar. Informacion mbi ambjentin : Kati 0 përdhes Sipërfaqja e ambjentit : 54 m2 Orientimi : Lindje-Perëndim Dokumentacioni : Me Hipotekë. Ambjenti disponon: Tualeti I investuar përshtatshëm për dyqan mishi ka dhome fogoriferike Pozicion i favorshëm gjeografik Buzë rruge Fasadë xhami Dopio xham 2 hyrje I zyra, butik, market etj.0692542490
Pranveraa
0692542490

WhatsApp:
0692542490
Leaflet
Në fillim