Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 08 2022 04:47

SHITET AMBJENT BIZNESI ( LOKAL) 110 M2 AFER SHESHIT WILLSO

EUR

Publikuar: Gush 08 04:47
Shikime: 571
Shitet afer sheshit Willson prapa postes nr 8 ambjent biznesi (aktualisht lokalal) por qe mund te përdoret për çdo lloj aktiviteti. Ambjenti ka nje sipërfaqe neto prej 110 m2 me dy hyrje - dalje dhe vend nga para dhe prapa rreth 30 m2 në përdorim. Shitet me 2700 €/m2.
SHITET VETEM PER 297.000 EURO.
Përshkrimi i linkut

Merlin Imobiliare

Merlin Imobiliare ofron shitblerje te pronave, banesa me qira, per kliente dhe biznese, vleresim prone, arkitekt, studim tregu, etj.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Merlin Imobiliare ofron shitblerje te pronave, banesa me qira, per kliente dhe biznese, vleresim prone, arkitekt, studim tregu, etj.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione