Publikuar: Qer 25 2022 09:45

Shitet Ambjent Biznesi Kodra e Diellit

EUR

Publikuar: Qer 25 09:45
Shikime: 859
Shitet Ambjent Biznesi me sip,227m totale, eshte e ndare ne 2 ambjente por mund te behet edhe e gjitha bashke,lisho.Ambjenti aktualisht eshte me qera nga nje firm italiane me nje kontrate 5+5 vjecare,dhe eshte mundesi shume e mire financimi,aktualisht eshte me 800 euro neto.Ambjenti ka te instaluar Aspirim dhe Kondicionim,ka dhe 3 tualete.
Ndodhet buze rruge sa kalon qendren Eleonore.
Eshte e pajisur me certifikate pronesie.
Cmimi eshte i diskutushem.
Per me shume kontaktoni.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione