Njoftimet e kompanisë Publikuar: Mar 22 2023 10:30

Shitet, Ambjent Biznesi, Dogana, Tirane UNA27611

EUR

Publikuar: Mar 22 10:30
Shikime: 65
Disponojmë Ambjent Biznesi në Shitje.
Ambjenti ndodhet në zonën e Doganes, Tirane.
• Ambjenti ka një sipërfaqje totale prej 71.4m2
• 1 Tualet
• Fasade xhami perimetrale
• Kati 0
• Orientimi: Jug
• Vetrata termike dopio xham
• Fasade Xhami Perimetrale
• Parket,pllakte sipas zgjedhjes se klientit
• Sistem chiller/multisplit
• Sistem multi strade
• Dopio tulle dhe 10cm lesh guri ndarje ndermjet apartamenteve
• Fasade e ventiluar
• I përshtatshëm për biznese të ndryshme

Mundesi Kreditimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!
Përshkrimi i linkut

Future Home Real Estate

Future Home Real Estate operon për tregun shqiptar që prej vitit 2015, me zyrën e parë të hapur në zonën e Unazës së Re. I nisur fillimisht si një koncept në vitin 2012, Future Home sot është një ndër kompanitë më të mëdha në tregun e ndërmjetësimit të pasurive të paluajtshme në kryeqytet. 

Falë punës së palodhur, përkushtimit, seriozitetit dhe korrektësisë për t’i shërbyer klientëve tanë, Future Home numëron 8 zyra në Tiranë dhe mbi 80 konsulentë imobiliarë. Agjentet tanë janë të kualifikuar për tregun vendas dhe do t’ju ofrojnë asistencën e tyre në çdo kohë. Ata janë çdo ditë në terren për të kuptuar kërkesat dhe nevojat tuaja dhe për t’ju dhënë zgjidhjet optimale për investimet tuaja. 

Tek ne do të gjeni informacion të plotë rreth pasurive të patundshme dhe legjislacionit shqiptar, konsulencë rreth investimeve në tregun shqiptar të pasurive te paluajtshme, si dhe ndjekjen hap pas hapi të cdo transaksioni. 

Zyrat tona janë të vendosura në zonat më strategjike të kryeqytetit:

• Future Home Integrity, Rruga Ali Demi
• Future Home Opportunity, Rruga e Barrikadave
• Future Home Opportunity Plus, Rruga Sotir Caci
• Future Home Priority, Rruga Sulejman Delvina
• Future Home Priority Plus, Rruga Liqeni i Thatë
• Future Home Property, perballë Inxhinierisë së ndërtimit
• Future Home Property Plus, Rruga Sami Frashëri
• Future Home Unaza, Unaza e Re
• Future Home Vollga, Durrës

Sot në Future Home mund të gjeni një gamë të gjerë të pasurive të paluajtshme në kryeqytet, duke nisur nga apartamentet në shitje ose me qira (luksi ose jo), toka (për ndërtim apo punim), dyqane në shitje apo me qira, vila në shitje, etj. 

Bashkohu me FUTURE HOME dhe do gjesh pronën që ke ëndërruar gjithmonë.

Nëse interesoheni për të shitur/dhënë me qira, për të blerë/marrë me qira, mund të na gjeni në një prej zyrave tona fizike ose online: 

• Në faqen tonë zyrtare: https://futurehome.al/ 
• Në Facebook: https://www.facebook.com/futurehome.al/ 
• Në Instagram: https://instagram.com/future_home_realestate?igshid=t79mtjbslbsc 
• Në Merrjep.al 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Future Home Real Estate operon për tregun shqiptar që prej vitit 2015, me zyrën e parë të hapur në zonën e Unazës së Re. I nisur fillimisht si një koncept në vitin 2012, Future Home sot është një ndër kompanitë më të mëdha në tregun e ndërmjetësimit të pasurive të paluajtshme në kryeqytet. 

Falë punës së palodhur, përkushtimit, seriozitetit dhe korrektësisë për t’i shërbyer klientëve tanë, Future Home numëron 8 zyra në Tiranë dhe mbi 80 konsulentë imobiliarë. Agjentet tanë janë të kualifikuar për tregun vendas dhe do t’ju ofrojnë asistencën e tyre në çdo kohë. Ata janë çdo ditë në terren për të kuptuar kërkesat dhe nevojat tuaja dhe për t’ju dhënë zgjidhjet optimale për investimet tuaja. 

Tek ne do të gjeni informacion të plotë rreth pasurive të patundshme dhe legjislacionit shqiptar, konsulencë rreth investimeve në tregun shqiptar të pasurive te paluajtshme, si dhe ndjekjen hap pas hapi të cdo transaksioni. 

Zyrat tona janë të vendosura në zonat më strategjike të kryeqytetit:

• Future Home Integrity, Rruga Ali Demi
• Future Home Opportunity, Rruga e Barrikadave
• Future Home Opportunity Plus, Rruga Sotir Caci
• Future Home Priority, Rruga Sulejman Delvina
• Future Home Priority Plus, Rruga Liqeni i Thatë
• Future Home Property, perballë Inxhinierisë së ndërtimit
• Future Home Property Plus, Rruga Sami Frashëri
• Future Home Unaza, Unaza e Re
• Future Home Vollga, Durrës

Sot në Future Home mund të gjeni një gamë të gjerë të pasurive të paluajtshme në kryeqytet, duke nisur nga apartamentet në shitje ose me qira (luksi ose jo), toka (për ndërtim apo punim), dyqane në shitje apo me qira, vila në shitje, etj. 

Bashkohu me FUTURE HOME dhe do gjesh pronën që ke ëndërruar gjithmonë.

Nëse interesoheni për të shitur/dhënë me qira, për të blerë/marrë me qira, mund të na gjeni në një prej zyrave tona fizike ose online: 

• Në faqen tonë zyrtare: https://futurehome.al/ 
• Në Facebook: https://www.facebook.com/futurehome.al/ 
• Në Instagram: https://instagram.com/future_home_realestate?igshid=t79mtjbslbsc 
• Në Merrjep.al 

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione