Shitet Ambjent Biznesi BLV Barjam Curri

175 000 EUR

Shitet nga: Agjensi Imobiliare "SARAJ" Sot 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Shitet Ambjent Biznesi me sip,35.2m ne buze rruge kryesore,aktualisht me qera dyqan kepucesh,mundesi shume e mire investimi,ka dhe 22m shtese plus, por qe jane ne proces legalizimi.Ndodhet perballe Gjykates se Shkalles se Pare buze trotuari.Qeraja mujore 600 mije leke neto pa taksa.
Eshte e pajisur me certifikate pronesie.
Cmimi i diskutushem.
Per me shume kontaktoni.
Agjensi Imobiliare "SARAJ"
  Online
0694822228
Leaflet
Në fillim