Shitet Ambjent Biznesi,Aktualisht me Qera

300 000 EUR

Shitet nga: Agjensi Imobiliare "SARAJ" Dje 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Shitet Ambjent Biznesi Restorant ne bllok,aktualisht eshte me qera me sip 95 m² te brendshme dhe 25 m² verande,
Eshte i pershtatashem per cfaredolloj biznesi.
Cmimi eshte i diskutushem
Eshte e pajisur me certifikate pronesie.
Per me shume kontaktoni.
Agjensi Imobiliare "SARAJ"
0694822228
Leaflet
Në fillim