Shitet Ambient

50 000 EUR

Shitet nga: Pranveraa Dje 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Ambjenti është i pozicionuar pranë rrugës "Pjetër Budi" te Qytet Studenti, në një ndër komplekset më cilësore të zonës, kompleksi "Ana". Informacion mbi ambjentin: • Kati 0 përdhes • Sipërfaqja e ambjentit : 64 m2, ku 20 m2 është verandë • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Ambjenti është bosh dhe disponon: • Tualeti • Pozicion të favorshëm gjeografik • Fasadë xhami • Kubaturë të rregullt • Mundësi të ndryshme shfrytëzimi. P
Pranveraa
0692542490

WhatsApp:
0692542490
Leaflet
Në fillim