Publikuar: Gush 10 2022 05:20

SHITET AMBIENT BAR CAFFE, RRUGA DURRESIT, TIRANE!

EUR

Publikuar: Gush 10 05:20
Shikime: 1116
Ne Tirane prane monumentit te Adem Jasharit ose perball Hotel Colosseut ne Rrugen e Durresit SHITET dyqan me siperfaqe 94 m2.
Dyqani per momentin eshte Bar Kafe, eshte I mobiluar me te gjitha paisjet por mund te shfrytezohet dhe per biznese te tjera (Klinik dentare, Videotek, Farmaci Etj).
Disponon dokumentacion te rregullt.
Mund të ndërrohet me apartament në Durrës ose Tiran.
Per me teper informacione ose vizite ne prone, na kontaktoni!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione