Shiten Perde me Palosje

Shitet nga: BMW Dje 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 LEK

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
3000 lek copa ..<90cm me 2.5 metr>lartesia ka <130 cm me 2.5 metra >,,<80cm me 2.5 metra>........Kam perde 20 metra linear ka sasi...tel 0695673065
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim