Shiten Paisje Parukerie Estetike !!!

Shitet nga: BMW 19 Tet 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 250 EUR   1 500 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shiten paisjet e nje Parukerie Estetike te gjitha bashke jo te ndara ose shitet si biznes me klientele te rregullte.........adresa stacioni autobuzit porcelan perballe TV Klan ...—-tel 0695673065 ose
viber .......cmimi ...1250 € ose 1.5miljon lek i diskutueshem ...okaziooon
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim