Shiten ose ndërrohen me makinë, në Kinostudio

120 000 EUR

Shitet nga: Eli 09 Korr 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shiten dy dyqane në kinostudio 100 metra larg nga karburant kastrati,dyqanet kan punime cilësore plus dhe banjo më vete.çmimi i diskutueshëm
Leaflet
Në fillim