Shiten 2 dyqane okazion

60 000 EUR

Shitet nga: Eno 02 Gush 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
SHITET OKAZION. Jane dy dyqane por mundet te kthehet dhe ne nje te tere.1.Eshte 44m2 dhe ndodhet 20 metra nga rruga kryesore te kryqezimi i Selvise.I pershtatshem per zyra ose bisnese te tjera.Me hipotek.Pallati disponon dhe parking qe nese deshiron personi mundet ta bleje per nje cmim 8000 euro.Okazion. Ka fasad xhami.Per informacione te metejshme telefononi.
Leaflet
Në fillim