Publikuar: Korr 20 2022 08:44

Shesim hotel prane Ish Stacionit te Trenit.

EUR

Publikuar: Korr 20 08:44
Shikime: 64
Shesim hotel prane Ish Stacionit te Trenit.

Hoteli ndodhet 10 min larg qendres se qytetit, eshte i sapo perfunduar dhe i sapo ven ne pune.

Siperfaqja totale e trualli dhe godines eshte 540m2 ku 240m2 jan ndertim dhe 300 jan truall ne cilen 80m2 jan me certifikate pronesie pjesa tjeter eshte e pervetesuar me leje shfrytezimi.

Organizimi i hotelit:

Kati i pare - totali 300m2 ku ben pjese Recepsioni, Bar/Restorant
Kati i dyte - 80m2 ku jane kater dhoma dhe nje zyre per stafin
Kati i trete - 80m2 ku jane nje dhome, nje suit, nje dhome me aneks te perfshire dhe nje magazine e vogel.

Tarraca ka mundesi shfrytezimi

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione