Publikuar: Nën 03 2022 11:12

SHESIM DYQAN NE RRUGEN E DURRESIT

EUR

Publikuar: Nën 03 11:12
Shikime: 10
Shesim Dyqan Ne Rrugen e Durresit

Dyqni ka nje Siperfaqe 29,3 m2 neto ne certifikate.
Pozicionohet ne rrugen kryesore tè Durresit dhe me pamje nga Hotel Colosseo. Shume prane kalimit te kembesoreve cka i jep me shume akses.
Dyqani eshte i dhene me qira 300 mij Lek Neto.
Per me shume informacion me kontaktoni!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
10
0697345449

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione