Publikuar: Mar 20 2023 09:07

shes dyqan 38 metra katror te rruga islam alla tirane

EUR

Publikuar: Mar 20 09:07
Shikime: 1235
shitet Dyqane te rruga islam Alla 38 metra katror
Dyqani ndodhet nga ana e brendeshme e pallatit ku do hapet rruga e re qe lidh rrugen e kavajes me rrugen myslym shyri
perpara dyqanit eshte dhe nje hapesire diku tek 15 metra katrore qe kjo i ngelet dyqanit per ta shfrytezuar
cmimi 3800 euro metri katrore
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1235

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione