OKAZION-SHITET DYQAN 44M2 DONBOSKO OKAZION

27 000 EUR

Shitet nga: Evans Ibro 14 Sht 01:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Dyqan 44m2, ne zonen e Don Boskos, perballe shkolles Don Bosko, ngjitur me zgaren korcare. Ambienti eshte i shfytzueshem per zyr, magazine, callcenter, prodhimtari dhe shume mundsi te tjera. Mund te me kontaktoni vetem nepermjet Whatsapp-it.
Leaflet
Në fillim